Dnes je: nedeľa - 19.5.2024, Meniny má: Gertrúda
Aktualizované: 15.05.2024

Fotografie z roku 2013On-line: 13

Akcie: 823

Foto galérie: 657

Videá: 285

Odkazy: 578

Komentáre: 1471

Login:

Heslo:

Napísali ste nám

Správu vložil/la: hm nemám Email: ujoedison@gmail.com

Dobry deň,
kde sídli Pat a Mat, resp. kde máte zakladňu, dá sa stať členom? Ďakujem a prajem pekny deň

Vložené: štvrtok 25.01.2024 - 15:10
Odpoveď vložil: Administrátor

Ďakujem za otázku Ujo Edison grin

PAT a MAT nemajú sídlo. Sídlia v mnohým obciach Trnavského okresu. Sme partia priateľov a nadšencov turistiky, ktorí sú po okrese roztrúsení.

Nie sme oficiálne organizovaní. I keď mnohí z nás sú členmi rôznych turistických klubov v Trnavskom okrese a organizovaní pod KST. Sme len kamaráti, ktorí sa v roku 2012 dali dohromady za účelom vytvorenia výbornej pratie skvelých ľudí s cieľom chodiť na turistiku nielen po Slovensku.

Čo sa týka členstva v našom turistickom spolku PAT a MAT som už písal dole v príspevkoch. Prosím prečítajte si ich a budete mať obraz o našom členstve a fungovaní.

Prajem všetko dobré a majte sa krásne.

Vložené: štvrtok 25.01.2024 - 17:21
Správu vložil/la: Lenka T Email: lkopcikova@gmail.com

Dobry den, je mozne s vami sa zucastnit (napr. ako hostia) nejakej turistiky? kde najdem kalendar podujati? v tomto vidim len uz realizovane akcie. Dakujem, Lenka

Vložené: pondelok 15.01.2024 - 11:55
Odpoveď vložil: Administrátor

Ahoj Lenka.

Dole som už Melinde a Mariánovi vysvetlil, ako to je s členstvom v našom spolku, alebo chodením na naše turistické akcie. Väčšinou sa náš spolok rozrastá o nových členov v spojení ako priateľ alebo známy člena spolku. Z toho vyplýva, že ak sa nejaký známy „osvedčí“ (rozumej, má snahu chodiť na akcie, ale nepríde iba raz a šmitec), tak už ten si môže po nejakom čase priviesť ďalšieho svojho kamaráta, alebo známeho. V tomto prípade je on zárukou, že osoba nie je úplne „cudzia“. Na začiatku sa náš spolok skladal iba z priateľov a blízkych známych.

Toto je v skratke spôsob, ako prijímame nových členov. Totižto my nemáme žiadny registračný či prihlasovací formulár, aj keď ja osobne som v minulosti už o tom uvažoval. Túto vec by som musel ešte prejednať so „zakladajúcim jadrom“ nášho spolku. A ak by bol konsenzus / súhlas s touto myšlienkou, tak by som vytvoril registračný formulár. Aby sa Tí turisti, ktorí chcú chodiť na akcie a nemajú s kým, to je možno Tvoj prípad, mohli k nám pripojiť. Dovtedy platí to, čo som Ti napísal hore.

V Tvojom prípade, ak by si mala ísť na našu turistickú akciu, by si bola akože „moja“ známa, či kamarátka grin K tomu ale potrebujem aspoň základné údaje. Minimálne odkiaľ si, a či by si mala záujem zúčastňovať sa akcii aj viac krát. A potrebujem aj vedieť, či by si chcela vedieť o našich pripravovaných akciách, aby som Ti mohol posielať o nich informácie. S týmto súvisí aj moje vysvetlenie, prečo nevidíš kalendár pripravovaných akcií. Pripravované u nás ich nazývamé „naplánované“ vidia iba členovia spolku po prihlásení sa na stránku.

Toľko moje vysvetlenie Lenka.

Na túto moju správu nie je možné reagovať. Ak mi však chceš odpísať urob tak napísaním a poslaním správy na email: info@turistikapatamat.sk

Ďakujem pekne za správu Lenka. Maj sa krásne a čakám na Tvoju reakciu.

Vložené: štvrtok 18.01.2024 - 07:29
Správu vložil/la: Melinda Email: Melindamelecky@gmail.com

Pekné ráno. Rada by som sa spýtala, či sa k Vám môžme z času na čas pridať? Melinda

Vložené: nedeľa 26.11.2023 - 07:02
Odpoveď vložil: Administrátor

Ahoj Melinda.

My v spolku máme také pravidlo, že keď si člen spolku dovedie na turistickú akciu nejakého kamaráta / známeho a prejaví ten turista záujem zúčastňovať sa akcii, tak ho po troch absolvovaných akciách ako hosť / hostka prijmeme medzi seba do spolku. Ja som programátor a aj administrátor stránky a keď sa nový, nádejný turista osvedčí, tak mu vytvorím konto a už si sám manažuje prihlasovanie na naše turistické akcie.

Takže, ak by si sa zúčastnila našich akcii a mali by si záujem chodiť s nami, tak nevidím problém. Len treba chcieť a zúčastniť sa našich turistických akcií.

Na našej stránke sa dbá o bezpečnosť členov, o bezpečnosť ich súkromných údajov a tak sú detaily vidieť až po prihlásení. Hostka, to si teraz Ty, vidíš obsah až po absolvovaní turistickej akcie.

Toť vše. Všetko záleží iba na Tebe. Ja sa Ti ozvem, keď budeme chystať nejakú túru.

Ja by som Ťa chcel poprosiť aspoň o základné informácie o Tebe. Hlavne ma zaujíma odkiaľ si a či by si chcela vedieť (byť informovaná) o našich plánovaných akciách.

Ďakujem za správu a maj sa krásne.

Vložené: sobota 02.12.2023 - 21:36
Správu vložil/la: MajKo Email: marian.krckonecny@gmail.com

Ahoj Vinco. Nechcel som davat email na youtube. Tak davam sem…marian.krcko­necny@gmail.com

Vložené: utorok 31.10.2023 - 17:08
Odpoveď vložil: Administrátor

Ahoj Marián.

Prepáč, ale až teraz som si všimol, že si mi písal na našej web stránke. My teraz v sobotu 4.11.2023 ideme na túru do Malých Karpát.

Asi to nebude túra pre vás, ale napíšem Ti, keď pôjdeme na nejakú „kvalitnú, zážitkovú túru“.

My v spolku máme také pravidlo, že keď si člen spolku dovedie na turistickú akciu nejakého kamaráta / známeho a prejaví ten turista záujem zúčastňovať sa akcii, tak ho po troch absolvovaných akciách ako hosť / hostka prijmeme medzi seba do spolku. Ja som programátor a aj administrátor stránky a keď sa nový, nádejný turista osvedčí, tak mu vytvorím konto a už si sám manažuje prihlasovanie na naše turistické akcie.

Takže, ak by ste sa aj celá partia zúčastnila našich akcii a mali by ste záujem chodiť s nami, tak nevidím problém. Len treba chcieť a zúčastniť sa našich turistických akcií.

Na našej stránke sa dbá o bezpečnosť členov, o bezpečnosť ich súkromných údajov a tak sú detaily vidieť až po prihlásení. Hostia, to ste teraz Vy, vidíte obsah až po absolvovaní turistickej akcie.

Toť vše. Všetko záleží iba na Vás. Ja sa Ti ozvem, keď budeme chystať nejakú peknú túru.

Majte sa krásne (všetci štyria).

Vložené: piatok 03.11.2023 - 19:33
Správu vložil/la: Wladek Email: vladimir.slabej@gmail.com

Priatelia,toto cestou vam chcem popriat len mnoho a mnoho krasnych tur.Videl som vas na You Tube a slzam som sa veru neudrzal,lebo ja som tiez z cesta ako vy,lenze uz akosy po vybehu.Pravencom ste ma dostali k tomu,ze vam pisem.Pred rokom som s mojou choruckou manzelkou vysiel na Cereno u skalu oproti Pravencu,zvladla to a to som panu Bohu vdacny.Na Pravenec uz asi len sam a preto si vzdy rad pozriem vase videa,nech sa aspon takto tesim z toho,co milujem .Wladek

Vložené: piatok 31.03.2023 - 20:47
Odpoveď vložil: Administrátor

Ďakujem Wladek.

Vložené: nedeľa 02.04.2023 - 17:48
Správu vložil/la: Kamila Email: rkamila@seznam.cz

Dobrý den, prosím, chtěla jsem se zeptat,jestli nebudete dělat přechod východních Nízkých Tater. Ráda bych se k vám přidala se svým psem. Ve větší skupině by ten přechod byl bezpečnější kvůli medvědům. Děkuji.zdravím ze Zlína.

Vložené: štvrtok 19.01.2023 - 19:01
Odpoveď vložil: Administrátor

Ahoj Kamila.

Toho času neplánujeme prechod Nízkymi Tatrami. Máme naplánované iba jednodňové výlety do Nízkych Tatier.

Maj sa krásne.

Vložené: nedeľa 29.01.2023 - 17:49